Pokud už máte SupportBox propojený s vašimi Facebook stránkami a potřebujete si přidat další stránku, nebo se vám změnily pravomoce, či vám byl přidělen úplně nový přístup k nějaké stránce, popřípadě v momentě, kdy se propojení nedaří vůbec, je možné, že pro správné propojení bude potřeba aplikaci SupportBox v nastavení Facebooku zcela odebrat přístup a následně přístup opět povolit. 

Není to nic složitého. Vše zvládnete během chvilky a náš návod vás v pár krocích celým procesem provede. 

Jak odebrat SupportBoxu přístup? 

Jako první se určitě přihlaste se na váš Facebook. 

Dále v pravém horním rohu klikněte na vaší fotografii a z nabídky možností zvolte Nastavení a soukromí.

Nyní klikněte na Nastavení.

V nastavení je poté potřeba scrollovat níže na stránku a zvolit Firemní integrace. Zde můžete nastavovat oprávnění jednotlivých propojení. 

Z dostupných stránek, najděte tu stránku, kterou potřebujete upravit a klikněte na tlačítko Odebrat.  

Odebrání bude potřeba ještě potvrdit. Zobrazí se vám vyskakovací okno, které se vás zeptá, zda si opravdu přejete odebrat aplikaci SupportBox přístup.

Zaškrtněte možnost odstranění i příspěvků, videí a tak dále viz screenshot níže, a potvrďte odebrání přístupu kliknutím na tlačítko Odebrat

Jakmile tento krok provedete, zobrazí se vám potvrzení, že přístup pro aplikaci SupportBox byl odebrán. Zde už stačí jen kliknout na tlačítko Hotovo

Jak SupportBoxu přístup povolit? 

V SupportBoxu je nyní potřeba postupovat stejně, jako když přidáváte zcela novou Facebook stránku.

Facebook Messenger si přidáte v levém horním rohu aplikace kliknutím Přidat schránku + a zde stačí už jen vybrat Přidat Facebook Messenger.

Obdobně postupujete i v situaci, kdy spravujete víc účtů. V tom případě klikněte na ikonu pluska hned vedle názvu vaší společnosti v tmavě modrém políčku.

Nyní do políčka Název Facebook stránky napište název vaší Facebook stránky, kterou budete propojovat a klikněte na zelené tlačítko Vytvořit.

Teď klikněte na tmavě modré tlačítko Propojit s Facebook stránkou a řiďte se pokyny, které vám bude nabízet Facebook. 

Následně už se řiďte pokyny Facebooku a znovu aplikaci SupportBox povolte  přístup a nastavte požadované oprávnění. 

Pokud jste již někdy byli přihlášeni k Facebooku, rovnou vás identifikuje a doporučí vám pokračovat skrze váš účet kliknutím na tlačítko Pokračovat jako [vaše jméno].

Dále se vám zobrazí další okénko, kde máte možnost si nastavit či editovat  požadované oprávnění pro aplikaci SupportBox. Stačí kliknout na Vybrat, co povolíte.

Dostanete se do nastavení povolení a oprávnění. Zde můžete vidět, co vše máte povoleno a možnosti si editovat podle potřeby. 

Jakmile budete mít oprávnění nastaveno klikněte na tlačítko Pokračovat.  

To vás přesměruje zpět do vašeho SupportBoxu na výběr vašich dostupných Facebook stránek stránek. Propojení stránky už jen potvrďte na tlačítko Propojit tuto stránku.

Poznámka:
Aby se vám v SupportBoxu vypsaly stránky, které chcete napojit a zobrazilo se vám u nich i to důležité zelené tlačítko Propojit tuto stránku, je nutné, abyste u dané Facebook stránky měli nastaveny pravomoce „Editor“.

A máte hotovo. Propojení máte nastaveno. 

Jakmile provedete změny v nastavení propojení, doporučujeme vše důkladně otestovat, zda vám zprávy z Messengeru chodí v pořádku a zda můžete bez problému odpovídat z vašeho SupportBoxu. 

Je vám něco nejasného? Napište nám na info@supportbox.cz. Rádi se na nastavení společně podíváme a pomůžeme vám.