Česká aplikace 1CLICK slouží pro přehlednou správu vašich úkolů. Přijde-li vám poptávka nebo dotaz, který je potřeba detailně rozpracovat, můžete si ze SupportBoxu vytvořit přímo z tohoto e-mailu úkol ve 1CLICK. Snadno jej přitom přiřadíte kolegovi, nastavíte termín a přidáte mu k úkolu poznámku.

Jakmile si plugin nastavíte, budete si moci u každého e-mailu hned vytvořit do aplikace 1CLICK úkol.

K úkolu si můžete připsat poznámku a rovnu jej přiřadit některému z vašich kolegů. Pokud kolegu nevyberete, nepůjde vám úkol uložit. Přidat můžete také termín. Je to nepovinný údaje, takže pokud datum nevyberete nebude mít úkol žádný termín k dokončení.

Jakmile úkol zadáte, nebo existují-li již u tohoto kontaktu úkoly z předchozí doby, uvidíte je ve spodní části pluginu:

Přidaný úkol se vám zobrazí ve vašem 1CLICK takto:

U úkolu se vám zobrazí i přílohy, pokud jsou součástí e-mailu u kterého úkol vytváříte.

V případě, že budete mít ve vašem profilu v SupportBoxu nastavené stejné jméno jako využíváte ve 1CLICK vyplní se políčko zadavatele tímto jménem. Jestliže jména v SupportBoxu a 1CLICKu nebudou souhlasit, vyplní se vždy jako zadavatel úkolu zakladatel účtu vašeho 1CLICK.

Nastavení pluginu v SupportBoxu

Plugin je vázaný na konkrétní schránku. Klikněte proto vlevo dole na ikonku ozubeného kolečka. Vyberte schránku, kde jej budeme nastavovat.

V horním menu vyberte záložku Pluginy.

SupportBox Tip: Používáte více pluginů? Jejich pořadí u zprávy můžete snadno změnit. V seznamu pluginů v nastavení schránky klikněte na ikonku tří čárek u daného pluginu, podržte myš a přetáhněte jej výše nebo níže v seznamu, dle vaší libosti.

V seznamu Dostupných pluginů najděte plugin 1Click:

U pluginu klikněte na tlačítko Instalovat.

Nyní plugin nastavíme – je potřeba znát tyto položky:

  • Název účtu pro vaši orientaci – sem můžete napsat jakýkoliv název, tato položka vám pomůže odlišit, pokud byste měli více pluginů 1Click, jednotlivé aplikace. Můžete sem například napsat název vaší firmy.
  • Název účtu z URL adresy – pro přihlášení do vašeho rozhraní 1CLICK pravděpodobně používáte adresu – tak jako my v našem případě https://1c2c.cz/supportbox/ . Do položky patří pouze název účtu, tedy supportbox v našem případě:

  • Login do 1Click – vaše přihlašovací jméno
  • Heslo do 1Click – heslo, které zadáváte při přihlášení do 1CLICK.

Nezapomeňte nastavení uložit.

Nyní můžete u jednotlivých zpráv přidávat úkoly do 1CLICK.