Nechce se vám psát celá odpověď, nebo na to prostě nemáte díky vytíženosti live chatu čas? Lucy AI ráda pomůže.

Stačí napsat heslovitě hlavní obsah zprávy a vyvolat funkci Lucy AI – Rozšířit text. Lucy za chvíli navrhne plnohodnotné znění zprávy v kontextu předchozí zprávy. Stačí pak jen kliknout na Použít a navrženou zprávu odeslat.

Jak na live chatu rozšířit text zprávy

Nejprve je nutné mít povolené Využívání AI v Supportboxu. Pokud jste tak ještě neučinili, postupujte prosím dle návodu zde.

Nyní do těla e-mailové zprávy napište bodově, čeho se má e-mail týkat. Dále klikněte na ikonku Lucy AI a použijte funkci Rozšířit text.

Případně můžete i označit vámi napsaný text myší a až poté kliknout na ikonku Lucy AI a Rozšířit text

Návrh zprávy vám Lucy AI zobrazí v samostatném okně. Odpověď bere v potaz předchozí zprávu klienta, tedy Lucy AI ví, na co reaguje a co s klientem řešíte.

Tyto detaily můžete v heslovitém zadání vynechat. Vynechat také můžete oslovení, protože Lucy má k dispozici i jméno klienta.

Náhled návrhu zprávy od Lucy AI:

Pokud se vám v navrhovaném textu něco nezdá a potřebujete návrh Lucy AI upravit, můžete to udělat hned v okně Lucy AI navrhuje a až poté kliknout na tlačítko Použít. Případně rovnou kliknout na tlačítko Použít, které vám přenese navrhovaný text na místo označeného výběru a úpravy můžete provést až tam. V případě že úpravy nejsou třeba, stačí zprávu již jen odeslat.

Kredity

Za každý jeden návrh vám budou účtovány 3 kredity (1 kredit = 1 Kč).

Je vám něco nejasného? Ozvěte se nám a my vám rádi vše upřesníme.