SupportBox vám nabízí mnoho užitečných a přitom ne zcela běžných funkcí. Jednou z nich je možnost Přesunout ticket do jiné e-mailové schránky.

Ticket přesunete, aniž by se musel přeposílat. Vyhneme se tak předmětu s „Fwd“ a navíc odpadne nejistota, komu vlastně ve zprávě odpovídáte, jestli kolegovi, nebo klientovi.

Při přesunu se samozřejmě nespustí automatické odpovědi nebo jiné kroky, které by zákazníky zmátli. S ticketem můžete dále pracovat jako s běžnou novou zprávou.

Příklad použití: 

  • Když vám do schránky info@ dorazí dotaz týkající se reklamace. Ticket nemusíte přeposílat, ale jednoduše ho přesunete do schránky reklamace@. 
  • Když vám do schránky dorazí zpráva, kterou nemáte kompetence vyřešit a je třeba je přesunout například na vedení firmy. 
  • Když vám dorazí poptávka, kterou je potřeba předat na obchodní oddělení do jejich schránky k vyřešení. 

Jak ticket přesunout

Ve výpisu ticketů 

Pokud jste v přehledu zpráv, označte zprávu, nebo i více zpráv najednou, zaškrtnutím checkboxu, které potřebujete přesunout a klikněte na Přesunout do jiné e-mailové schránky. Nyní už jen vyberte schránku, do které si přejete ticket či tickety přesunout a přesun se obratem provede. 

V detailu ticketu

Stejným způsobem můžete při přesunu postupovat i přímo z detailu ticketu. Ticket si otevřete a klikněte na ikonu Přesunout do jiné e-mailové schránky. Zvolte schránku, kam si přejete ticket přesunout, a přesun se vám ihned provede. 

Pouze pro váš přehled, jakožto operátora, pod zprávou uvidíte interní informaci o tom, odkud a kým byla zpráva přesunuta.

Přesun pomocí pravidel

Celý proces přesouvání ticketů si můžete ještě více zjednodušit a automatizovat pomocí automatických pravidel, nebo ručních pravidel

  • Automatická pravidla vám mohou tickety přesouvat na základě nastavených podmínek hned při příjmu zpráv. 
  • Ruční pravidla je nutné potřeba spustit ručně, podle vašeho uvážení, a není třeba mít nastavené žádné podmínky. 

V obou případech ale můžete přidat k přesunu ještě další akce, které se mají s ticketem stát, takže v jednom kroku můžete ticket přesunout, přidat mu štítek a ještě jej přidělit konkrétnímu kolegovi. 

Pokud by vám s nastavením bylo cokoliv nejasného, obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme.