Jestliže aktivně využíváte funkci Automatické přidělování operátora k hovoru, pak jste si určitě všimli, že ve výchozím nastavení se můžete přihlásit pouze k jedné klapce. 

Pokud se ale z nějakého důvodu potřebujete přihlásit k více klapkám zároveň, zakladatel účtu může toto výchozí nastavení změnit a povolit funkci Přihlašování k více klapkám zároveň, díky které se snadno a jednoduše přihlásíte ke všem svým klapkám, které máte na starost.

Dosáhnete tak toho, že se vám začnou automaticky přidělovat všechny hovory v rámci všech phoneboxů, které směřují na vaše klapky, ke kterým budete přihlášeni. 

Jak funguje přidělování k více klapkám v praxi

Tato funkce se hodí zejména těm operátorům, kteří v rámci více phoneboxů (telefonních čísel, která máte napojená v SupportBoxu) obsluhují i vícero klapek. 

Představte si, že jste operátor, který má na starosti phonebox 1, kde obsluhujete hovory na klapce 200 a zároveň obsluhujete i phonebox 2 na klapce 300

Pokud máte nastaveno Automatické přidělování operátora k hovoru a nemáte povolenou i možnost Přihlašování k více klapkám zároveň, můžete se přihlásit pouze k jedné z klapek, například k té 200.

Automaticky by se vám začaly přidělovat všechny hovory v rámci všech vašich phoneboxů, které by disponovaly klapkou 200. Ovšem v případě klapky 300 byste si museli všechny hovory ručně přidělovat. Toto chování, ale není zcela žádoucí a příliš efektivní. 

A proto, pokud máte nastaveno Automatické přidělování operátora k hovoru a zároveň si povolíte i možnost Přihlašování k více klapkám zároveň, můžete se snadno přihlásit ke klapce 200 i 300

Tím docílíte toho, že se vám budou hovory automaticky přidělovat ve všech phoneboxech, kde budou disponovat vaše klapky 200 a 300

Jak povolit přihlašování k více klapkám

Klikněte vpravo nahoře na vaší fotografii/avatara a klikněte na možnost Všeobecné

V horní nabídce vyberte záložku Telefony.

Zaškrtněte možnost Povolit přihlašování k více klapkám zároveň a změny Uložte.

Nyní je možné se přihlásit k více klapkám najednou. 

V seznamu klapek stačí zaškrtat všechny klapky, ke kterým se chcete přihlásit. Nad přepínačem pro online/offline stav pak vidíte počet klapek, na kterých jste přihlášeni. 

V případě dotazů, či nejasností nám neváhejte napsat. Jsem tu pro vás a vždy moc rádi pomůžeme.