V SupportBoxu si můžete nastavit takzvané Aliasy schránky. Ve výchozím stavu nemáte vyplněný žádný alias, ale můžete si jej velmi snadno doplnit. 

Nastavení aliasů můžete využít hned v několika případech. Zjednodušeně řešeno jde o to, že e-mailové adresy, které si vyplníte do aliasů, se vám poté nebudou zobrazovat ve výpisu příjemců

Zpravidla zde tedy bude zadávat vaše adresy, které používáte a nechcete je zobrazovat ve výpisu, kde naopak chcete vidět jen e-mailové adresy zákazníků. 

Pro lepší představu si to ukážeme na konkrétním příkladu. 

Ukázka nastaveného aliasu schránky v praxi

V SupportBoxu máme přidané schránky karelhavlicek26@gmail.com a info@mujeshop.cz.

Do schránky Karel Havlíček nám dorazí zpráva, kterou ale přesuneme do schránky Info, aby ji zde operátoři zpracovali. 

Jakmile ticket přesunete do schránky Info operátoři ticket okamžitě uvidí a rovněž u nějak uvidí, že píše Petra a Karel. V tomto případě, je ale Karel kolega a nikoliv zákazník nebo třetí strana, takže tuto informaci lze, pokud chcete, postrádat. 

Stačí si ve schránce Info nastavit jako alias e-mailovou adresu schránky Karel Havlíček a obratem uvidíte ve výpisu příjemců pouze e-mailovou adresu zákazníka. 

Jak Aliasy schránky nastavit 

V levém spodním rohu aplikace, klikněte na ikonku ozubeného kola pro Nastavení a vyberte název schránky, kde chcete Aliasy schránky doplnit. 

Nyní v horní liště vyberte možnost Chování schránky

Sjeďte až na konec stránky, kde uvidíte možnost Aliasy schránky.

Do prázdného textového pole vyplňte vaše aliasy dané schránky. Jednotlivé aliasy vkládejte postupně – co řádek, to jeden alias. 

Jakmile budete mít vše vyplněno. Změny potvrďte kliknutím na zelené tlačítko Uložit

Adresy, které do aliasů doplníte, se vám poté nebudou zobrazovat ve výpisu ticketů mezi příjemci. 

V případě, že byste v budoucnu potřebovali aliasy schránky odstranit, jednoduše je z textového pole smažte a změny opět potvrdíte uložením.  

Narazili jste na nejasnosti? Napište nám. Vždy vám rádi pomůžeme a zodpovíme vaše otázky.