Často se stává, že tickety mohou být různě provázány a vy budete potřebovat udržet přehled o tom, jaká zpráva patří k jaké zprávě a podobně. 

V případě, že nějakou takovou situaci řešíte v jeden den, dají se informace udržet v hlavě. Pokud ale situaci není možné vyřešit za jeden den, například reklamace, rozsáhlé nabídky a podobně, je už složitější o všem udržet přehled. 

Naštěstí v SupportBoxu budete na všechna provázání ticketů ve schránce upozorněni hláškou. Nic vám tak neunikne. 

Jak to funguje v praxi? 

Provázání u přeposlané zprávy 

Přehled nyní udržíte u všech přeposlaných zpráv. Jakmile zprávu přepošlete, zobrazí se vám v detailu ticketu informace o tom, že se na tento ticket váží konkrétní konverzace.  

Pro lepší viditelnost je hláška podbarvená zelenou barvou. V upozornění je k dispozici i odkaz na ticket, abyste se mohli snadno prokliknout do provázané konverzace. 

Vytvořit novou zprávu z tohoto ticketu

Pro udržení provázanosti veškeré konverzace je ideální využívat funkce Vytvořit novou zprávu z tohoto ticketu.

Ikonku pro tuto možnost najdete vpravo nad editorem textové zprávy.

Tato funkce funguje obdobně jako přeposílání, ale s tím rozdílem, že nepřiloží text z původní zprávy. Zachováno zůstane pouze provázání, které u zprávy vždy uvidíte.  

Ukázkový příklad: 

Zákazník vám pošle e-mailem informace k reklamaci. S tímto ticketem od zákazníka můžete provázat veškerou vaší komunikaci s přepravní službou a dodavatelem, která se týká dané problematiky. Každý jednotlivý ticket vás bude na vazbu upozorňovat a díky odkazu se vždy a snadno dostanete na zprávu, kterou potřebujete.

Pokud je vám cokoliv nejasného, obraťte se na nás. Rádi vám vše upřesníme a vysvětlíme!