Každý jsme se už setkali s tím, že omylem dostal zákazník dvě odpovědi na svůj dotaz. Pokud jsou odpovědi alespoň stejného charakteru, dalo by se nad tím přimhouřit oči. Největší faux pas ale nastává, když se zaměstnanci na zákaznické podpoře neshodnou a odešlou nezávisle na sobě odpovědi, které se liší. 

Pro tyto případy má SupportBox velmi šikovnou funkci, která dvojitým odpovědím zamezí. Upozorní vás v momentě, kdy stejnou zprávu čte jiný kolega a druhá notifikace se zobrazí okamžitě, jakmile začne kolega zákazníkovi odpovídat

Tyto notifikace včetně zobrazování avatarů fungují v reálném čase

Pokud je vás v týmu více, můžete si snadno tuto funkci vyzkoušet sami přímo ve vašem SupportBoxu. Není třeba nic nastavovat, funkce je k dispozici automaticky všem

SupportBox tip: Funkce funguje skvěle i pro komunikaci, která probíhá na live chatu. Podrobnosti najdete v návodu zde

Notifikace, že zprávu čte kolega 

Pokud budete mít otevřený ticket vy zároveň s dalším kolegou, zobrazí se vám nad textovým polem pro odpověď  upozornění s informací o tom, který kolega čte tuto zprávu zároveň s vámi.

Notifikace, že kolega právě odpovídá 

Ve chvíli, kdy začne kolega odpovídat, zobrazí se vám dole pod polem pro odpověď upozornění  s informací, že kolega právě na danou zprávu odpovídá.

Okamžitě víte, že ticket již nemusíte řešit, protože se o něj postará kolega a vy tak můžete v klidu odpovídat na další zprávy. 

Všechny údaje vidíte přímo online, takže nedochází k žádnému zpoždění. Informace jsou vždy aktuální a můžete se na ně spolehnout.

Notifikace ve výpisu ticketů 

To, že některý z kolegů čte nebo už odpovídá na konkrétní ticket, můžete vidět i ve výpise zpráv. Není třeba ticket ani otevírat. 

Jakmile kolega ticket otevře, zobrazí se u ticketu ikonka jeho fotografie/avataru. A pokud kolega už odpovídá je kolem avataru žluté kolečko. 

Pokud si s čímkoliv nevíte rady, ozvěte se nám, rádi pomůžeme a vše vysvětlíme!