Pokud jste sami prošli SupportBox a zalíbil se vám, můžete přidávat další kolegy, kteří se budou také starat o vyřizování zpráv.

Jak přidat kolegu do SupportBoxu

Pošlete kolegům pozvánku

Aby se kolegové mohli přidat do vašeho týmu na vyřizování zpráv, je třeba jim poslat pozvánku - díky ní obdrží adresu, na které se mohou přihlásit a také heslo.

V levém dolním menu klikněte na ikonku panáčka.

Otevřete se vám stránka, na které bude na pravé straně svítit tlačítko Přidat kolegu.

Klikněte na toto tlačítko Přidat kolegu a objeví se vám následující nabídka.

Vyplňte E-mail vašeho kolegy, na který mu má dorazit pozvánka s prvotními přihlašovacími údaji do aplikace.

Dále mu nastavte pravomoce v rámci celého vašeho účtu. Může být buď uživatelem nebo správcem. 

Nyní novému kolegovi ještě nastavte pravomoce k jednotlivým schránkám, které v SupportBoxu máte. Kolega může být buď uživatelem, správcem nebo ke schránce nemusí mít vůbec nastavený přístup. 

  • Uživatel může vyřizovat e-maily, psát nové zprávy, přiřazovat zprávy kolegům, dávat k nim štítky, používat předpřipravené odpovědi a podobně.
  • Správce může navíc měnit nastavení schránky - upravovat podpis, automatickou odpověď, přidávat nové předpřipravené odpovědi a podobně.

Po té, co kliknete na tlačítko Pozvat kolegu, obdrží na zadaný e-mail váš kolega zvací e-mail s jeho heslem a odkazem na stránku, kde se může přihlásit.

SupportBox tip: Podrobně rozepsané a vysvětlené jednotlivé pravomoce najdete v naší nápovědě v článku Uživatelské úrovně v SupportBoxu.

Jaký zvolit e-mail pro kolegu

Váš kolega se může přihlašovat svým osobním nebo firemním e-mailem – nemusíte se bát, nebude použit nijak jinak než jako přihlašovací jméno. Důležité je, aby každý kolega měl svůj přihlašovací e-mail unikátní a mohli jste následně sledovat jeho statistiky. Navíc díky včasnému upozornění se také vždy zabrání tomu, aby dva kolegové odpověděli na jednu zprávu od zákazníka zároveň.

Pokud se stane, že potřebujete změnit přihlašovací e-mailovou adresu u již přidaného kolegy, můžeme tuto změnu provést pouze my. Stačí nám napsat přesné zadání změny a my pro vás vše zařídíme. 

Upravte kolegům profil

Po přidání nového kolegy můžete aktualizovat jeho profil kliknutím na tlačítko Upravit

Takto bude vypadat rozhraní, které budete vyplňovat. Pokud vyplníte jeho jméno, telefon, pozici případně i přidáte jeho fotografii, může se vše automaticky doplňovat v jeho podpisu.

Veškeré změny nezapomeňte Uložit

Je vám něco nejasného? Napište nám. Vždy vám rádi poradíme.